نورپردازی سالن عروسی

نورپردازی سالن عروسی از جمله مهم ترین عواملی است که تاثیر به سزایی در زیبایی و دکوراسیون دارد. مدل ها و سبک های مختلفی برای نورپردازی سالن عروسی وجود دارد.

ویژگی و کاربرد آن

نورپردازی به زمینه سازی برای عروسی شما کمک می کند. روحیه ، نگرش و حتی اعتماد به نفس افراد می تواند به سادگی تحت تأثیر نورپردازی یک اتاق قرار گیرد. نورپردازی به ایجاد روحیه مناسب برای روز عروسی کمک می کند. از جمله کاربرد های نورپردازی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

روشنایی تالار عروسی

نوع چراغ و روشنایی آن

برای نورپردازی سالن عروسی ایده های مختلفی وجود دارد. به همین دلیل نوع چراغ و روشنایی آن با توجه به ایده مورد نظر انتخاب می شود. تنوع بالا و گستردگی فراوان در این زمینه باعث شده است برای هر سلیقه ای طراحی زیبایی وجود داشته باشد.

استفاده از تجهیزات نورپردازی

تجهیزات نورپردازی انواع مختلفی دارد و استفاده از آن ها سبب شیک شدن محیط شما خواهد شد. از جمله تجهیزات نورپردازی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

استفاده از تجهیزات نورپردازی با توجه به نوع دکوراسیون و سبک دلخواه شما انجام می شود.

در صورتی که بخواهید هر یک از سبک های کلاسیک، عاشقانه و مدرن را انتخاب کنید می توانید با استفاده از تجهیزات نورپردازی بهترین سبک را پیاده سازی و اجرا نمایید. برای پیاده سازی هر سبک نیاز به تجهیزات مختلف با رنگ بندی های متنوع است.

به طور مثال در سبک های عاشقانه عموما از گوبو پروژکتور برای طراحی نام عروس و داماد استفاده می شود و با کمک تجهیزاتی مانند رقص نور و دستگاه بخار ساز محیط جذاب و عاشقانه اجرا و طراحی می شود.

 برای انتخاب بهترین و مناسب ترین تجهیزات نورپردازی سالن عروسی می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در وبسایت با ما در تماس باشید.

نورپردازی نمای تالار

نورپردازی نمای تالار یکی دیگر از گزینه های طراحی و دکوراسیون سالن های عروسی است. بسیاری از زوجین دوست دارند تالاری که انتخاب می کنند دارای نمایی شیک و جذاب باشد. نورپردازی نمای تالار شامل رقص نور، چراغ های ال ای دی رنگی و استفاده از پروژکتور آیلد ال ای دی است. این تجهیزات کمک می کند نمای بیرونی تالار با کمک نور به صورت رویایی و زیبا دیده شود. برای نورپردازی نمای تالار از رنگ های روشن و گرم مانند زرد و سفید و بنفش و سبز استفاده می شود.

استفاده از نور گرم

نور های گرم می توانند تاثیر به سزایی در طراحی دکوراسیون تالار و سالن عروسی داشته باشند. زمانی که سبک نورپردازی انتخاب می شود از رنگ های گرم مانند بنفش و ابی و سبز و طلایی برای رقص نور و ایجاد ترکیب رنگی مختلف استفاده می شود.

استفاده از نور گرم در روحیه و احساسات تاثیر مثبتی دارد و باعث می شود افراد حس شادابی و انرژی بیشتری داشته باشند. به همین دلیل از رنگ های گرم برای این نوع نورپردازی استفاده می شود.

حتی در باغ تالار ها و فضاهای باز نیز می توان از این نوع نورپردازی استفاده نمود. برای مشاهده انواع نورپردازی در سایت ویکی پدیا کلیک کنید .

فروشگاه بهساز الکترونیک عرضه کننده تمامی محصولات روشنایی می باشد برای اطلاعات بیشتر با شماره های فروشگاه تماس حاصل فرمایید و نظراتتان را برای ما کامنت بگذارید.